Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Zažít Krč jinak 2021

16 září , 15:00 - 21:00

Pojďte s námi zažít Krč jinak. Oživme společně veřejný prostor okolo Modrého pavilonu. Poznejte své sousedy, získejte nová přátelství a především si užijme jeden pohodový den uprostřed našeho sídliště.

 

Už 16. 9. startuje šestý ročník našeho pouličního festivalu Zažít Krč jinak 2021. Zveme všechny sousedy, aby si přišli užít pohodové odpoledne k Modrý pavilon na Sídliště Krč a okolí. A co Vás letos čeká?
Na pódiu se o vaší zábavu postará kapela AJETO! (složená z klientů Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická), objeví se zpěvačka Petra Magdová, kytarista Martin Beran, taneční studio Nautilus a vítěz letošní porty skupina Lu’s &.
Gastro:
Veřejný gril pro vaše dobroty, opékání buřtů na ohni (k zakoupení na místě), víno a burčák z Vinotéka Slovácký sklípek Krč, káva s vašim portrétem od Růžička Face Latte Art , sladké pochutiny od klientů z Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, pivo Muflon z Pivovar Kunratice, Tak trochu jiná točená zmrzlina, perníčky od perníkářek Perníčky – Jana Anna Hana, dorty Karamelka, jídla z mnoha kuchyní My Food Place a další.
Stánky:
l.p.optik, Zázvoruj, S láskou EMILY (bio kosmetika), Prodejna Paleta (pletené a další dekorační zboží), Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická (výrobky z chráněných dílen), Marmelády od Eva Marmeláda Spalenska, Luxusní ručně vyráběné svíčky, milujikosmetiku.cz – Praha a další.
Výstavy:
Výtvarné práce dětí z Dětského integračního centra a mateřské školy Hurbanova
Výtvarné práce žáků ze Základní školy U Krčského lesa
Myšov – barevný tématický komiks
Stará Krč – výstava fotografií Horní a Dolní Krče
Dílny a aktivity:
Kalemba – párty pro děti
Tvořivá dílna s Šárkou pro malé piráty
Fotokoutek a zdobení fotorámečků Leona Bumbová – photography
Perníkářská dílna pro malé i velké
Invisible Exhibition – Neviditelná výstava – zkuste si život bez zraku; Burza kuchařek a soutěže pro děti v pobočce Městská knihovna v Praze
Judo Academy – ukázky juda pro děti a jiné…
Na všechny se srdečně těšíme a každé sdílení vítáme 🙂

Podrobnosti

Datum:
16 září
Čas:
15:00 - 21:00

Místo konání

Modrý pavilon
Štúrova 12
Praha 4, Hlavní město Praha 14200 Česká republika
+ Google Mapa

Pořadatel

Admin